vyzkoušejte týden zdarma

Na co se nás často ptáte? My pro vás máme odpověď!

Je týden zdarma opravdu zdarma?

Ano. Opravdu můžete v Contours cvičit celý týden zdarma, absolutně bez závazků. Na konci týdne se sama rozhodnete, zda chcete s cvičením pokračovat a zaplatit si dlouhodobější členství.

Kolik stojí dlouhodobější členství?

Ceny se různí podle délky období a pobočky. Přesné ceny najdete u každé pobočky zvlášť. Při každém prodloužení členství pak cvičíte ještě výhodněji. Více info na pobočkách.

Záleží na věku nebo zdravotním stavu?

Na věku naprosto nezáleží. Cvičí u nás jak 18-ti leté dívky, tak ženy, které stojí na prahu sedmdesátky. A všechny si cvičení užívají.

Se zdravotním stavem je to komplikovanější. Záleží na tom, jaké máte zdravotní problémy. O vašich zdravotních omezeních se pobavíme na úvodní hodiny a sestavíme vám cvičební plán na míru tak, abyste mohla bezpečně cvičit.

Musím mít nějaké zkušenosti se cvičením či posilováním?

Nemusíte. Po celou dobu cvičení se vám věnuje trenérka. Ta vám ukáže, jak jednotlivé stroje fungují a jak na nich máte správně cvičit. Tady ale její práce nekončí. Kontroluje vás i v průběhu tréninku, zda neděláte chyby.

Máme mnoho členek, které se setkaly s posilováním poprvé až v Contours.

Jak dlouho můžu cvičit?

Na nastartování metabolismu stačí již 30 minutový trénink. Pokud máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle. Jediným limitem je otevírací doba pobočky.

Pokud je pobočka otevřena, můžete přijít kdykoli a cvičit jak dlouho chcete.

Musím se po každé objednávat na konkrétní hodinu?

Nemusíte. Konkrétní čas si volíte jen na úvodní hodinu. A to proto, aby se vám mohla trenérka 100% věnovat a vysvětlit vám všechno potřebné. Pak už se na další hodiny objednávat nemusíte. Prostě přijdete, kdy chcete.

  1. 1. Vyplníte formulář
  2. 2. Zavoláme Vám a potvrdíme termín první lekce
  3. 3. Přijdete si zacvičit

Všechny články Přečtěte si

Plavání a jeho vliv na zdraví

Proč si zamilovat plavání? Tento sport zlepší vaši kondici i zdraví. Plavání má pozitivní vliv na srdeční činnost, klouby a […]

Potraviny zdravé pouze na pohled

Vypadají jako zdravé, ale opak je pravdou. Obsahují nadbytek jednoduchých cukrů, nasycených tuků a jiných látek, které zdraví jednoznačně škodí. Možná […]

Contours Fitness Club pro ženy v médiích