vyzkoušejte týden zdarma

Contours není jen obyčejné dámské fitness

Contours je průsečíkem fitness a ženskosti a nabízí ženám víc než jen místo ke cvičení. Představuje filozofii hluboce zakořeněnou v poznání, že ženská kondice zahrnuje nejen fyzickou sílu, ale také duševní pohodu. Vzhledem k tomu, že ženy stále více upřednostňují své zdraví, poskytuje Contours prostor, kde se mohou vydat na cestu transformace díky programům šitým na míru a maximální podpoře.

Fitness programy na míru pro ženy

Jednou z předností Contours je řada cvičebních programů pečlivě navržených pro ženy všech úrovní fyzické zdatnosti. Každý program je přizpůsoben různým cílům a preferencím, od začátečnic až po zkušené fitness nadšenkyně. Tento individuální přístup bere v potaz, že žádné dvě ženy nejsou stejné, a zaručuje, že každá členka získá individuální fitness trénink, který odpovídá jejím osobním potřebám a touhám.

Metoda kruhového tréninku

Contours uplatňuje holistický přístup k fitness a jádrem jeho strategie je kruhový trénink. Díky této dynamické metodě se v plynulém sledu kombinují kardiovaskulární cvičení se silovým tréninkem, čímž se maximalizuje účinnost každého tréninku. Pro mnoho žen, které musí zvládat různé povinnosti, je čas velmi důležitou komoditou. Kruhový trénink představuje ideální řešení, protože zajišťuje komplexní trénink, který se zaměřuje jak na srdce a cévy, tak na sílu a formování postavy.

Komunita a podporující atmosféra

Kromě běžeckých pásů a činek Contours přináší silnou komunitu, kterou většinou jinde nenajdete. Ženy mohou v Contours najít víc než jen kamarádky na cvičení. Objeví přátelské prostředí, kde se daří povzbuzovat a zároveň posilovat. Kamarádství mezi členkami vytváří prostor, kde se ženy mohou podělit o své úspěchy, ale i nezdary – a navázat tak kontakty, které přesahují zdi posilovny.

Individuální trénink a vedení

Cesta každé ženy ve fitness je jedinečná a vyžaduje individuální pozornost a vedení. Naše trenérky překračují rámec obecného přístupu a nabízí individuální koučink, který zohledňuje konkrétní potřeby a cíle. Tento přístup k individuální podpoře zaručuje, že ženy dosáhnou nejen svých fitness cílů, ale celkově si zlepší kvalitu života.

Celostní péče o zdraví

Uvědomujeme si, že zdravý životní styl přesahuje rámec fyzického cvičení. Kromě komplexních fitness programů jednotlivé pobočky můžou nabízet služby, které podporují holistickou pohodu, například výživové poradenství nebo aktivity zaměřené na duševní zdraví. Contours vychází z pochopení, že skutečné posílení zahrnuje všechny aspekty života ženy.

Úspěšné příběhy a recenze

Skutečným měřítkem dopadu fitness programu Contours jsou úspěšné příběhy a recenze členek. Recenze vypovídají o proměnách, jak fyzických, tak emocionálních, a zdůrazňují pozitivní vliv Contours na životy žen. Od úspěchů při hubnutí až po znovunalezené sebevědomí – příběhy vykreslují živý obraz toho, jak se Contours stává katalyzátorem osobního růstu.

Contours není jen fitness centrum, je to ženské hnutí. Je to oslava ženské síly, odolnosti a odhodlání. V Contours není každá žena jen členkou, je silou, která posiluje, boří bariéry a nově definuje, co znamená být silná a sebevědomá.

V čem spočívá krása kruhového tréninku v Contours?

Ušetříte čas

Nemusíte trávit v posilovně celý den, abyste na sobě pozorovala nějaké změny. S kruhovým tréninkem dosahujete maximálních výsledků ve velice krátké době. Stačí již 30 minut, aby byl pohled do zrcadla radostnější a cítila jste se mnohem lépe. Nikdo vám ovšem nebrání v tom, abyste cvičila déle 😉

Procvičíte každý sval

Kruhový trénink je sestaven tak, abyste procvičila celé tělo. Posilujete rovnoměrně. Nedochází ke svalové disbalanci. Naopak. Kruhový trénink pomáhá odstranit mnoho zdravotních problémů.

Cvičení musí být zábava, ne nuda

To je heslo, kterého se u nás v Contours držíme. Každých 45 vteřin měníte stanoviště. Na každém stanovišti cvičíte jiné cviky. Zároveň vás motivuje pohled na cvičící kamarádky, s kterými jste si v Contours padla do oka, a také vaše trenérka. Půlhodinová série cviků uteče jako voda. Ani nebudete vědět jak.

Kardio i silový trénink v jednom

Střídáte aerobní aktivity, při kterých spalujete tuky, s cviky pro zpevnění a zformování postavy. Dostáváte to nejlepší z obou fitness světů.

Fotografie ze cvičení v Contours Fitness Club pro ženy

týden cvičení zdarma – bez závazků, bez poplatků. Objednejte se ještě dnes!

  1. 1. Vyplníte formulář
  2. 2. Zavoláme Vám a potvrdíme termín první lekce
  3. 3. Přijdete si zacvičit

Všechny články Přečtěte si

Plavání a jeho vliv na zdraví

Proč si zamilovat plavání? Tento sport zlepší vaši kondici i zdraví. Plavání má pozitivní vliv na srdeční činnost, klouby a […]

Potraviny zdravé pouze na pohled

Vypadají jako zdravé, ale opak je pravdou. Obsahují nadbytek jednoduchých cukrů, nasycených tuků a jiných látek, které zdraví jednoznačně škodí. Možná […]

Contours Fitness Club pro ženy v médiích