vyzkoušejte týden zdarma

Contours: revoluční fitness pro ženy

Contours představuje nový koncept cvičení pro ženy ve 30 minutách. Stačí kdykoli přijít a začít. Jde o nejlepší způsob, jak získat kondici, zhubnout a šetřit přitom čas. Prvních 7 dní můžete vyzkoušet zcela zdarma!

5 důvodů, proč vyzkoušet Contours

1.   Revoluční systém cvičení prověřený ženami z 30 zemí světa

Contours je osvědčená kombinace aerobního cvičení a posilování na speciálních strojích, navržených pro dámy. Díky optimální intenzitě, načasování a sledu cviků pomáhá zrychlovat metabolismus, snižovat hmotnost a zpevňovat postavu. Ročně pomůžeme tisícům žen cítit se skvěle a být zdravější – přidejte se k nim!

2.   Hodí se pro každou ženu bez ohledu na věk, váhu či zdravotní stav

Začínáte se cvičením od nuly? Naše kvalifikované trenérky vám vše vysvětlí, názorně ukážou a nastaví tréninkový plán na míru vaší aktuální kondici. Kdykoli přijdete cvičit, trenérka na vás bude dohlížet. Nemusíte se bát, že byste cviky prováděla špatně.

3.   Úspěchů dosáhnete velmi brzy a stále máte, kam se posouvat

Koncept cvičení v Contours respektuje ideální schéma cvičení pro ženy: střídá krátkou, ale intenzivní zátěž v 30minutových blocích s odpočinkem. Díky tomu rychle poznáte pozitivní vliv na své tělo i mysl – zaplaví vás příval nové energie. Naše fitness pro ženy navíc vybavujeme nejmodernějšími posilovacími stroji, díky nimž cvičíte při každém pohybu: pokroky budete pociťovat stále, ať jste začátečnice nebo trénujete pravidelně řadu let.

4.   Šetří váš čas: stačí 30 minut cvičení bez objednání

30 minut tohoto intenzivního cvičení pro začátek bohatě stačí. Postupně si můžete přidávat a cvičit, jak dlouho chcete. Nemusíte se objednávat, můžete přijít kdykoli v otevírací době své pobočky.

5.   Povzbuzuje tělo i mysl, působí preventivně proti závažným civilizačním nemocem

Už po první návštěvě pocítíte vlnu endorfinů a dobré nálady. Bude se vám lépe usínat, snáze se vyrovnáte se stresem a v práci vám to bude rychleji myslet. Cvičení v Contours působí také jako prevence závažných onemocnění, zvyšuje obranyschopnost organismu a doporučujeme jej také ženám, které plánují otěhotnět.

Jak funguje cvičení ve fitness pro ženy Contours?

  1. 1. Celý týden cvičení u nás můžete vyzkoušet zdarma. Objednejte se na svou první hodinu.
  2. 2. Naše trenérka už na vás bude čekat, ukáže vám šatnu, prostor fitness i kde si můžete odpočinout a dát něco dobrého.
  3. 3. Projde s vámi vstupní dotazník, aby vám mohla sestavit trénink na míru.
  4. 4. Cvičení probíhá jako kruhový trénink. Nikdy proto na žádný stroj nikdy nečekáte. Trenérka s vámi projde každé stanoviště a ukáže vám, jak cvičit.
  5. 5. Poradí vám také, jaké cviky provádět doma a zodpoví všechny vaše otázky.
  6. 6. Za zkoušku nic nedáte – po týdnu se sama rozhodnete, jestli s námi budete chtít pokračovat dál.

Stále rozšiřujeme síť poboček po ČR

Pobočky Contours najdete po celé České republice – přijďte do našich fitness v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Zlíně a Opavě. Na každé pobočce se na vás těší tým kvalifikovaných trenérek a nové kamarádky, které vám pomohou posouvat se dál.

Contours je zkrátka více než fitness – pomůžeme vám vypadat a cítit se skvěle. Objednejte se na první hodinu zdarma a posuďte to sama!

  1. 1. Vyplníte formulář
  2. 2. Zavoláme Vám a potvrdíme termín první lekce
  3. 3. Přijdete si zacvičit

Všechny články Přečtěte si

Plavání a jeho vliv na zdraví

Proč si zamilovat plavání? Tento sport zlepší vaši kondici i zdraví. Plavání má pozitivní vliv na srdeční činnost, klouby a […]

Potraviny zdravé pouze na pohled

Vypadají jako zdravé, ale opak je pravdou. Obsahují nadbytek jednoduchých cukrů, nasycených tuků a jiných látek, které zdraví jednoznačně škodí. Možná […]

Contours Fitness Club pro ženy v médiích