vyzkoušejte týden zdarma

Cvičení pro ženy

Ne nadarmo se říká, že nejvíc vyčerpává nečinnost. Začít se cvičením můžete kdykoli! Uvidíte, kolik nové energie vám dodá.

Zacvičit si můžete v těchto městech: Brno, České Budějovice, Opava, Ostrava, Praha 1, Zlín

Proč vyzkoušet dámské kruhové cvičení v Contours

Zlepšení zdraví metabolismu

Jednou z hlavních výhod cvičení pro ženy v Contours je jeho hluboký dopad na zdraví metabolismu. Při kombinaci silových a kardiovaskulárních cviků se nejen spalují kalorie během tréninku, ale také se po něm trvale zlepšuje metabolismus. Tento dvojí účinek podporuje účinné hubnutí a pomáhá ženám dosáhnout a udržet si zdravou tělesnou stavbu.

Lepší kondice a skvělý pocit ze sebe sama

Zadýcháváte se už po pár schodech a doběhnout autobus se zdá jako nadlidský výkon? Jakmile na sobě začnete pracovat, brzy pocítíte změnu a budete si zase více věřit. Lepší pocit ze sebe sama získáte hned po prvním 30minutovém tréninku, který vám nabízíme v rámci celého týdne zdarma.

Bystřejší mysl, zdravý spánek a dostatek energie

Díky lepšímu prokrvení a rozproudění celého těla vám to bude lépe myslet. Budete výkonnější v pracovním i osobním životě. Snáze se vyrovnáte se stresem a dlouhodobě budete mít lepší náladu. Cvičení podporuje zdravý spánek.

Komplexní svalový rozvoj

Na rozdíl od tradičních tréninků, které se mohou zaměřovat pouze na určité svalové skupiny, dámské cvičení v Contours zajišťuje komplexní svalový rozvoj. Zařazením různých cviků se ženy mohou zaměřit na různé svalové skupiny současně, což přispívá k celkové síle, vyrýsování a vytrvalosti. Celostní přístup nejen formuje souměrnou ženskou postavu, ale také přispívá ke zlepšení funkční zdatnosti při každodenních činnostech.

Zdraví kostí a pružnost kloubů

Všestranný charakter cvičebního režimu je prospěšný i pro zdraví ženských kostí a pružnost kloubů. Odporová cvičení v kombinaci s tréninkem flexibility přispívají ke zvýšení hustoty kostí a zlepšení pohyblivosti kloubů. To má význam zejména pro ženy, protože častěji řeší problémy spojené s osteoporózou a podporuje zdraví kloubů v různých fázích života.

Psychická pohoda a snižování stresu

Vliv dámského cvičení se neomezuje pouze na fyzickou oblast; hraje zásadní roli při podpoře duševní pohody a snižování stresu. Pravidelné zapojení do rozmanitých cvičení spouští uvolňování endorfinů, přirozených tělesných látek zlepšujících náladu. To vede k pozitivnímu psychickému stavu, lepšímu soustředění a účinnému zvládání stresu, což jsou základní prvky pro udržení celkové emoční rovnováhy.

Prevence závažných civilizačních nemocí

Ženy, které pravidelně cvičí, bývají méně nemocné. Mají lepší imunitu, jak proti běžným nachlazením a chřipkám, tak i proti závažným onemocněním. Cvičení je výbornou prevencí před problémy oběhového systému, snižuje riziko infarktu myokardu, mozkové příhody nebo cukrovky. A co vás ještě potěší – cvičením oddalujeme stárnutí buněk, můžeme proto zůstat „déle mladé“.

Přizpůsobivost a personalizace

Cvičení pro ženy v Contours se přizpůsobuje různým úrovním fyzické kondice a individuálním cílům žen. Ať už je žena začátečnice, nebo zkušená fitness nadšenkyně, cvičební režim lze nastavit specifickým potřebám, takže je široce přístupný a všestranný. Tato přizpůsobivost zajišťuje, že každá žena může postupovat svým vlastním tempem a zároveň pro sebe neustále vytvářet nové výzvy.

Společenský přínos

Kromě individuálních výhod podporuje cvičení v Contours mezi ženami smysl pro komunitu. Skupinové tréninky vytváří podpůrné prostředí, kde mohou ženy sdílet své fitness úspěchy i neúspěchy, vzájemně se motivovat a budovat trvalá přátelství. Tento společenský aspekt posiluje celkový zážitek, díky čemuž je cesta za lepší kondicí příjemnější a udržitelnější.

Kruhové cvičení navržené speciálně pro ženy si můžete zacvičit v těchto městech:

Fotografie z dámského cvičení v Contours Fitness Clubu

Nemůžete se přimět začít? Kruhový trénink pro ženy vás motivuje

Ideální cvičení je takové, ke kterému se nemusíte nutit. A s tím vám pomůže kruhový trénink. Pohled na ostatní vás motivuje, vidíte stálá zlepšení a hlavně nikdy na žádné stanoviště nečekáte. Tréninkový plán vám samozřejmě sestavíme na míru vaší aktuální kondice.

Vyzkoušejte naše cvičení na 7 dní zdarma. Rezervujte si úvodní hodinu, kde vám trenérka ukáže vše potřebné a navrhne optimální cvičební plán. Těšíme se na vás a jedné z našich poboček po celé ČR!

  1. 1. Vyplníte formulář
  2. 2. Zavoláme Vám a potvrdíme termín první lekce
  3. 3. Přijdete si zacvičit

Všechny články Přečtěte si

Plavání a jeho vliv na zdraví

Proč si zamilovat plavání? Tento sport zlepší vaši kondici i zdraví. Plavání má pozitivní vliv na srdeční činnost, klouby a […]

Potraviny zdravé pouze na pohled

Vypadají jako zdravé, ale opak je pravdou. Obsahují nadbytek jednoduchých cukrů, nasycených tuků a jiných látek, které zdraví jednoznačně škodí. Možná […]

Contours Fitness Club pro ženy v médiích