vyzkoušejte týden zdarma

Mikroskopické vyšetření krve vám pomůže s hubnutím Zpět na seznam článků

Snažíte se marně zhubnout, už jste vyzkoušeli všechno a stále bez výsledku? Pak vyzkoušejte unikátní možnost mikroskopického vyšetření krve, které vám s hubnutím může značně pomoci. Jde o moderní metodu, kdy z jedné kapky krve lze určit účinný stravovací režim.

Každý člověk je jedinečný

Hubnutí je velmi složitý proces. Je třeba vycházet z toho, že každý člověk je jedinečný. Organismus reaguje na různé podněty. To ostatně můžeme poznat také sami. Například, když držíte dietu společně se svou kamarádkou, která už shodila několik kilogramů, a vám se stále nedaří, chyba není ve vás. Jen tahle dieta vám zkrátka nesedla.

Někdy je však těžké odhalit, co na vás skutečně platí. Jednoznačnou odpověď vám může dát jedna jediná kapka krve, ze které lze zjistit opravdu zajímavé a důležité informace, nevěříte?

Kvůli redukci váhy není potřeba své tělo trápit nesmyslnými dietami. Tento přístup obvykle vede pouze k tomu, že vaše tělo začne „stávkovat“ a brzy vám vše oplatí takzvaným jojo efektem. Kila mohou jít nahoru přímo bleskovou rychlostí a vaše touha po zhubnutí tak přijde vniveč.

Stačí jedna kapka krve

Naštěstí existuje možnost, jak odhalit, co na váš organismus zkrátka platí. Nejnovějším celosvětovým trendem v oblasti dietologie je diagnostika zdravotního stavu a dispozic z jediné kapky krve. Jak to vlastně celé funguje? Kapka krve se odebírá z prstu, rozbor speciálně upraveným mikroskopem odhalí příčinu vašich zdravotních obtíží. Zjistíte tak, proč se vám dosud nepovedlo zhubnout, i když jste změnili jídelníček a také se začali více hýbat.

Tato metoda není ve světě žádnou novinkou. Nyní se však konečně dostala také k nám. Pracuje s „živou“ krví, tedy s čerstvou kapkou krve, protože právě krev je tím nejlepší obrazem našeho metabolismu. Odborník dokáže poměrně přesně určit, zda vás v budoucnu nečekají komplikace, které souvisejí s krví, ale také játry a další nepříjemné obtíže.

Lékaři se shodují na tom, že pracovat s touto metodou je doslova radost. Výsledný obraz vlastní krve je pro klienty ideální motivací, proč změnit životní styl. Navíc lze odhalit včas možné obtíže, se kterými bychom se v budoucnu mohli setkat, pokud bychom pokračovali v nezdravém způsobu života.

Někdy stačí jen malá změna

Pokud výsledná anamnéza nepoukáže na zvýšená rizika, klient netrpí chronickou cukrovkou ani jinou závažnou nemocí, specialista se s ním snaží doladit různé detaily a možnosti. Někdy stačí jen přidat určité vitamíny, omezit některé potraviny a přidat více pohybu. V některých případech se však jedná o komplikovanější potíže, které je řešit komplexně.

Z vyšetření krve tedy lze odhalit opravdu mnoho zajímavostí o vašem těle a samozřejmě také informace o vašem metabolismu. Jestliže chcete zhubnout, trpíte nadváhou nebo dokonce obezitou a hubnout se vám už dlouho nedaří, pak toto vyšetření by pro vás mohlo být velmi důležité.

Kolik toto vyšetření stojí?

Toto vyšetření si hradí každý sám. Můžete se jednoduše objednat na specializované pracoviště, seznam najdete na internetu. Ceny jsou různé, záleží na tom, co všechno si budete chtít nechat vyšetřit. Některé slevové servery nabízí velmi výhodné slevové nabídky, takže vyšetření z krve můžete získat za poloviční cenu. Nemáte co ztratit, ale naopak můžete mnoho získat.

Dozvíte se zásadní informace, zjistíte na jaké potraviny si dát pozor, a které naopak pravidelně zařadit do jídelníčku. Z kapky krve se dá také zjistit, zda dostatečně pijete, jaké vitamíny vám chybí, a jakými neduhy trpíte, nebo vám v budoucnu hrozí. K tomu nemusíte odevzdávat několik ampulek krve, ale stačí pouze jedna jediná kapička. Vyšetření je prakticky bezbolestné.

Co si přečíst dál?

Plavání a jeho vliv na zdraví

Proč si zamilovat plavání? Tento sport zlepší vaši kondici i zdraví. Plavání má pozitivní vliv na srdeční činnost, klouby a […]

Potraviny zdravé pouze na pohled

Vypadají jako zdravé, ale opak je pravdou. Obsahují nadbytek jednoduchých cukrů, nasycených tuků a jiných látek, které zdraví jednoznačně škodí. Možná […]

Co nedělat, když chcete zhubnout

Zdravé a úspěšné hubnutí vyžaduje odhodlání, soustředění, motivaci, odříkání a rozhodnutí držet se určeného plánu. Na cestě za vysněnou postavou je […]

  1. 1. Vyplníte formulář
  2. 2. Zavoláme Vám a potvrdíme termín první lekce
  3. 3. Přijdete si zacvičit

Všechny články Přečtěte si

Plavání a jeho vliv na zdraví

Proč si zamilovat plavání? Tento sport zlepší vaši kondici i zdraví. Plavání má pozitivní vliv na srdeční činnost, klouby a […]

Potraviny zdravé pouze na pohled

Vypadají jako zdravé, ale opak je pravdou. Obsahují nadbytek jednoduchých cukrů, nasycených tuků a jiných látek, které zdraví jednoznačně škodí. Možná […]

Contours Fitness Club pro ženy v médiích