vyzkoušejte týden zdarma

Nečekejte s hubnutím na jaro, začněte hned! Zpět na seznam článků

V zimě se kila navíc maskují o dost snáz, než je tomu na jaře a v létě, kdy odložíme zimní bundy a kabáty. Pořád si říkáte, že na hubnutí je dost času? Pak jste na omylu, jaro je tady co nevidět a na hubnutí není nikdy pozdě.

Ačkoliv do jara ještě pár týdnů zbývá, můžete využít toho, že venku je déle vidět a také počasí je o něco příznivější. A jak zhubnout opravdu komplexně a efektivně? Poradíme vám!

Začněte běhat

Jedním z nejlepších a nejpřirozenějších sportů je běh. Běhat může prakticky každý, stačí vám pouze vhodné oblečení a obuv a pak už jen odhodlání vyrazit. Většina lidí se shoduje, že běhání je ideální způsob, jak ze sebe dostat stres po celodenním pracovním maratónu. A je to skutečně pravda. Při běhání si dáte „do těla“, navíc si zlepšíte fyzickou kondici a zpevníte postavu.

Jak s během začít? Pokud vás nebaví běhat samotné, zkuste oslovit partnera, přítelkyni, kamarádku nebo kohokoliv, kdo vás napadne. Ve dvou se vždy běhá lépe a je to zároveň větší motivace. Důležité je vytrvat a nenechat se odradit prvními „neúspěchy“. Pokud jste nebyli zvyklí pravidelně sportovat, lze očekávat, že zpočátku nebude moci popadnout dech. To ovšem bude pokaždé lepší a lepší.

Vyzkoušejte detoxikaci organismu

Blížící se jaro je naprosto dokonalá příležitost očistit svůj organismus od škodlivých látek. Vyzkoušejte detoxikaci. Receptů na detox organismu najdete mnoho. Obvykle jde o to, snažit se několik dní vydržet bez těžkých jídel a zvolit pouze lehce stravitelnou stravu, nejlépe tedy ovoce a zeleninu.

Nejprve vás může bolet žaludek i hlava, ale po pár dnech se budete cítit mnohem lépe. Navíc náš organismus je po zimě značně oslabený a vitamíny jsou tedy více než potřebné.

Najděte si motivaci

Odborníci se shodují na tom, že mnoho žen vzdá hubnutí příliš brzy, protože se nedokážou dostatečně motivovat. Přitom správná motivace je polovina úspěchu, nevěříte? Opravdu je to tak! Jarní období je často spojené se zvýšenou únavou a také výkyvy nálady. Ty často řešíme „přejídáním“ a to je to nejhorší, co lze udělat. Takže takto opravdu ne!

Zkuste to jinak. Kupte si ty krásné šaty, které jste viděla za výlohou a připadáte si do nich „tlustá“. Dejte si reálný cíl, že za dva měsíce zpevníte bříško a zadeček, abyste v těch šatech skutečně zazářila. Pokud se vám to nepovede, vyhodíte několik tisíc „z okna“. Možná to zní šíleně, ale vězte, že to opravdu funguje! Je to jen příklad, motiv může být jakýkoliv.

Svěřte se do rukou odborníků

V některých případech je hubnutí opravdu velice těžké a mnoho žen na to samy nestačí. Od toho jsou tady odborníci, kteří by vám měli opravdu velmi spolehlivě pomoci. Ženy se často stydí k odborníkovi zajít, mají pocit selhání a také se obávají, že jim odborníci budou něco vyčítat. Tyto obavy jsou však zcela zbytečné, naopak.

Odborníci přesně vědí, jak vám pomoci, „ušijí“ vám jídelníček na míru a pomohou zvolit také správné cvičení. Kromě toho vás budou motivovat, abyste v hubnutí pokračovali. Myslíte si, že jsou drazí, že na to nebudete mít? Pak si zkuste spočítat, kolik vás stojí různé hubnoucí koktejly, diety, cvičební přístroje a permanentky do posilovny?

Cvičení, jídelníček a dobrá nálada

Ptáte se, jak nejrychleji zhubnout? Je to snadné. Dodržujte zdravý životní styl, tedy jídelníček, pohyb a udržujte se v dobré náladě. Že to zní jak klišé? Vězte, že to dokáže každý z nás, jde jen o to chtít něco změnit a vědět proč. Hubnutí je komplexní činnost, kterou ovlivňuje mnoho faktorů. Jakmile jeden selže, může se to velmi rychle pokazit.

Co si přečíst dál?

Plavání a jeho vliv na zdraví

Proč si zamilovat plavání? Tento sport zlepší vaši kondici i zdraví. Plavání má pozitivní vliv na srdeční činnost, klouby a […]

Potraviny zdravé pouze na pohled

Vypadají jako zdravé, ale opak je pravdou. Obsahují nadbytek jednoduchých cukrů, nasycených tuků a jiných látek, které zdraví jednoznačně škodí. Možná […]

Co nedělat, když chcete zhubnout

Zdravé a úspěšné hubnutí vyžaduje odhodlání, soustředění, motivaci, odříkání a rozhodnutí držet se určeného plánu. Na cestě za vysněnou postavou je […]

  1. 1. Vyplníte formulář
  2. 2. Zavoláme Vám a potvrdíme termín první lekce
  3. 3. Přijdete si zacvičit

Všechny články Přečtěte si

Plavání a jeho vliv na zdraví

Proč si zamilovat plavání? Tento sport zlepší vaši kondici i zdraví. Plavání má pozitivní vliv na srdeční činnost, klouby a […]

Potraviny zdravé pouze na pohled

Vypadají jako zdravé, ale opak je pravdou. Obsahují nadbytek jednoduchých cukrů, nasycených tuků a jiných látek, které zdraví jednoznačně škodí. Možná […]

Contours Fitness Club pro ženy v médiích