vyzkoušejte týden zdarma

Nebojte se říci si o pomoc, u cvičení to platí dvojnásobně Zpět na seznam článků

Potřebujete zhubnout, vyzkoušela jste už všechno, co vás napadlo a výsledek se stále nedostavil?

Pokud trpíte silnou nadváhou nebo dokonce obezitou, nejde pouze o „kosmetickou“ vadu. Nadváha s sebou nese mnoho dalších zdravotních rizik. Proto je třeba s ní bojovat opravdu účinnými prostředky.

Jenže jak na to? Pokud si nevíte rady, nebojte se poradit s odborníky, u cvičení i stravování to platí dvojnásobně!

Motivace pro každého

Jistě to moc dobře znáte, nedokážete se ke cvičení přinutit, protože se vám zrovna nechce. Pravda je taková, že vám chybí disciplína a také pořádná motivace. Člověk si vždy dokáže najít výmluvu, proč zrovna dnes nemá jít cvičit. Jenže pokud budete mít nad sebou někoho, kdo vás bude kontrolovat, výmluvy se už hledají o poznání hůř.

Ideální možnost, jak chodit pravidelně cvičit a vytrvat, je za dohledu trenéra. Nejlépe si kupte rovnou permanentku, která je časově omezena. To už je pořádný důvod, chodit cvičit pravidelně. Protože jedině díky pravidelnému cvičení můžete dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Výhody osobního trenéra

Přemýšlíte o tom, jaké jsou výhody cvičení s osobním trenérem? Věřte, že pozitiv je mnohem více. Samozřejmě hlavní výhodou je motivace a dohled, který vám osobní trenér dělá. Dohlíží na pravidelné cvičení, díky tomu odpadají „výmluvy“, proč nemůžete jít zrovna dnes cvičit. To ovšem není zdaleka vše.

Hodně záleží, jakého trenéra najdete. Obecně však lze říci, že cvičení s trenérem vám značně zvýší cvičební morálku a chuť do cvičení. Najednou už na to nejste sami, ale máte někoho, kdo vám s tím pomáhá.

Tento pocit člověku značně dodá motivaci. Navíc si na cvičení dáte mnohem více záležet, protože před trenérem nebudete chtít vypadat jako úplný amatér, a také si uvědomíte, že za to platíte nemalou částku. A to už je opravdu velká motivace.

Velkou výhodou osobního trenéra je skutečnost, že vás naučí, jak cvičit a navíc řekne, které cviky přesně potřebujete. Lze dokonce říci, že trenér vám ušije cvičební program na míru přesně podle vašich potřeb.

Dokáže zhodnotit, které partie potřebujete nejvíc zpevnit. Doporučí vám, jakou zvolit zátěž a ukáže chyby, které při cvičení děláte. Bude na vás po celou dobu dohlížet a kromě cvičení vám poskytne komplexní služby včetně poradenství.

Osobní trenér vám pomůže zhubnout

Většina lidí, kteří využili služeb osobního trenéra, se shodují na tom, že jim to pomohlo zbavit se přebytečných kilogramů a zpevnit si postavu. Je to dáno především tím, že jste pod dohledem odborníka, který ví, jak na to.

Když půjdete do posilovny, budete tak různě zkoušet cvičební stroje a v podstatě ani nebudete mít jistotu, zda to děláte dobře. Výsledkem bude, že se druhý den nebudete moci postavit na nohy, jak vás bude bolet celé tělo. S osobním trenérem se vám to nestane.

S trenérem stačí jen začít

Nikde není psáno, že budete muset s trenérem cvičit už pořád. Naopak! Trenér vám ukáže cestu, naučí vás to hlavní, jakmile si bude jist, že to zvládnete sami, nebude už třeba ho dál platit. Proto se rozhodně vyplatí obětovat dočasně trochu peněz navíc, protože výsledky se dostaví mnohem rychleji.

Je to stejné jako s výživovým poradcem. Jakmile začnete hubnout, teprve doceníte, že vynaložené peněžní prostředky se vám vrátí v podobě pevné a štíhlé postavy. Nebojte se tedy oslovit odborníky a nechte si poradit.

Platí jednoduché pravidlo, budete cvičit sami, jakmile si budete jisti, že cvičíte správně. Dokud vás trenér bude opravovat a uvidí, že si nejste jisti, určitě vám doporučí cvičit pod dohledem.

Co si přečíst dál?

Plavání a jeho vliv na zdraví

Proč si zamilovat plavání? Tento sport zlepší vaši kondici i zdraví. Plavání má pozitivní vliv na srdeční činnost, klouby a […]

Potraviny zdravé pouze na pohled

Vypadají jako zdravé, ale opak je pravdou. Obsahují nadbytek jednoduchých cukrů, nasycených tuků a jiných látek, které zdraví jednoznačně škodí. Možná […]

Co nedělat, když chcete zhubnout

Zdravé a úspěšné hubnutí vyžaduje odhodlání, soustředění, motivaci, odříkání a rozhodnutí držet se určeného plánu. Na cestě za vysněnou postavou je […]

  1. 1. Vyplníte formulář
  2. 2. Zavoláme Vám a potvrdíme termín první lekce
  3. 3. Přijdete si zacvičit

Všechny články Přečtěte si

Plavání a jeho vliv na zdraví

Proč si zamilovat plavání? Tento sport zlepší vaši kondici i zdraví. Plavání má pozitivní vliv na srdeční činnost, klouby a […]

Potraviny zdravé pouze na pohled

Vypadají jako zdravé, ale opak je pravdou. Obsahují nadbytek jednoduchých cukrů, nasycených tuků a jiných látek, které zdraví jednoznačně škodí. Možná […]

Contours Fitness Club pro ženy v médiích