vyzkoušejte týden zdarma

Kruhový trénink pro ženy

Chcete se rychle dostat do formy, shodit přebytečná kila a vyrýsovat problematické partie? Vyzkoušejte kruhový trénink pro ženy v oblíbené síti fitness center pro ženy Contours. Prvních 7 dní je zcela zdarma!

4 důvody, proč zkusit kruhový trénink pro ženy

1.   Rovnoměrné procvičení celého těla

Kruhový trénink obsahuje ideální sled cviků pro nastartování metabolismu, spálení podkožního tuku, posílení svalstva a zlepšení flexibility. Kombinuje aerobní cvičení na podporu kondice se silovým tréninkem pro tonizaci svalů. Vyhnete se tak největším chybám začátečníků, kteří nevědí, jak si trénink poskládat a často některé partie přetěžují.

2.   Na míru vaší aktuální kondici

Cvičení v Contours zvládne kdokoli bez ohledu na předchozí zkušenosti: začátečnice dostane do kondice a pokročilé posune dál. Naše fitness pro ženy vybavujeme nejmodernějšími cvičebními stroji, díky nimž na sobě poznáte neustálé pokroky. Naše kvalifikované trenérky vám v počátku pomohou nastavit optimální zátěž a tréninkový plán.

3.   Ideální poměr zátěže a odpočinku

Aby bylo cvičení pro ženy co nejúčinnější, musí střídat krátkou, intenzivní zátěž s odpočinkem. Přesně tak probíhá náš trénink: v 30minutových cyklech, kdy se v krátkých intervalech střídají cviky v ideální posloupnosti pro maximální efektivitu.

4.   Pozitivní účinky na mentální i fyzické zdraví

Kruhový trénink vám díky optimální kombinaci cviků dodá doslova příval energie. Dostanete lepší náladu, snáze se vypořádáte se stresem a budete mít zdravý spánek. A co víc, v práci pocítíte větší kreativitu a postřeh. Prospějete i svému zdraví: stabilizujete si krevní tlak, ulevíte namáhaným kloubům, zádům i očím a podpoříte imunitní systém.

Cvičení je výborné jako prevence civilizačních onemocnění (od rakoviny až po cukrovku). Velmi jej doporučujeme také ženám, které chtějí otěhotnět.

Zacvičit si můžete v těchto městech: Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Opava, Ostrava, Pardubice, Praha 1, Praha 5, Třinec, Zlín

Cviky při kruhovém tréninku

 • Trénink kopíruje klasické schéma zdravého cvičení:
 1. 1. zahřátí
 2. 2. aerobní cvičení
 3. 3. posilování
 4. 4. závěrečné protažení
 • V Contours střídáme aerobní cvičenídvoufázovými posilovacími stroji, kdy intenzivně posilujete při pohybu nahoru i dolů.
 • Cvičení provádíme také s různými pomůckami: švihadlo, činky nebo kettlebell apod. K rozehřátí nám pomáhají třeba oblíbené trampolíny.
 • Hodně pracujeme s vlastní vahou. K tomu slouží například nová pomůcka Flowin.
 • Klademe důraz také na posílení středu těla – tzv. core – a hlubokých svalů. Využíváme například kmitací tyče zvané flexibary nebo podložky bosu.

Navštivte nás ve více než 25 pobočkách po ČR

Cvičíme po celé České republice – přijďte na kruhový trénink v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a dalších městech. Na každé naší pobočce na vás čeká tým profesionálních trenérek a hlavně skvělý kolektiv, který vás podpoří.

Každý rok pomůžeme splnit sen 3 milionům ženám po celém světě – stačí přijít a začít cvičit! Zkuste kruhový trénink Contours na 7 dní zdarma. Uvidíte, jak skvělý ze sebe budete mít pocit.

 1. 1. Vyplníte formulář
 2. 2. Zavoláme Vám a potvrdíme termín první lekce
 3. 3. Přijdete si zacvičit

Všechny články Přečtěte si

Plavání a jeho vliv na zdraví

Proč si zamilovat plavání? Tento sport zlepší vaši kondici i zdraví. Plavání má pozitivní vliv na srdeční činnost, klouby a […]

Potraviny zdravé pouze na pohled

Vypadají jako zdravé, ale opak je pravdou. Obsahují nadbytek jednoduchých cukrů, nasycených tuků a jiných látek, které zdraví jednoznačně škodí. Možná […]

Contours Fitness Club pro ženy v médiích