Fitness trendy pro rok 2018 Zpět na seznam článků

Patříte mezi ty, kteří fitness centra zrovna dvakrát nevyhledávají? Vytrvalostní běh, jízda na rotopedu nebo protahování těla formou jógy či pilates vás nebaví?

Přečtěte si o trendech, které frčí v roce 2018. Možná mezi nimi najdete pro vás tu vhodnou pohybovou aktivitu, díky níž se dostanete zpátky do formy.

Probuď v sobě týmového ducha

Kolektivní sportovní hry patří mezi trendy letošního roku. Bavit by mohly zejména ty z vás, kteří neholdujete individuálním tréninkům.

S podporou lidí kolem sebe se zdá stanovený cíl snáze dosažitelný. Oporou nemusí být na mysli pouhé pořvávání nebo povzbuzování ze strany druhých, může jí být společná touha po výhře a dosažení výkonu.

Vraťte se o pár let zpět do dob školního tělocviku a vyrazte na lekce týmových sportů.

Hoď se do klidu

Jste celý den ve stresu nebo si jen potřebujete v klidu utřídit myšlenky? Právě jóga by mohla být tou správnou volbou pro vás.

Pojměte cvičení zábavněji a vyzkoušejte jógu na paddleboardu. Přizvat k sobě můžete i vašeho domácího mazlíčka. Alternativní druhy jógy patří mezi populární, tak nebuďte pozadu a jděte s dobou.

Otestuj sama sebe

Někteří už ho do života dávno zařadili, jiní netuší, o čem že je řeč. HIIT (vysoce intenzivní intervalový trénink) z vás dostane maximum.

Pokud byste rádi zhubli a zpevnili postavu zároveň, zajděte na lekci HIITU. Zlepšete si kondici i náladu a vyrýsujte postavu do dokonalosti.

Nezaostávej

Pokud jste si našli lásku ke sportu, je na čase dát šanci také nositelným technologiím. Ty váš sportovní výkon zaznamenají, informují vás o vašich přednostech i slabostech, a pomohou vám s plánováním vašich dalších tréninků.

Technologické vymoženosti jako fitness náramky, chytré hodinky, krokoměr, chytrá sluchátka, sportovní kamery, chytré brýle aj. Navíc vypadají vskutku elegantně a svým vzhledem trumfnou i všední módní doplňky.

Zaujal vás nějaký z letošních trendů natolik, že se ho chystáte co nevidět zkusit? Pak správně děláte. Možná, že si pohyb konečně díky těmto aktivitám zamilujete a z tréninku budete odcházet v dobré náladě a celkové pohodě.

Co si přečíst dál?

Správná technika rychlé chůze

Rychlá chůze je ideální pohybová aktivita pro všechny bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Pokud se jí budete věnovat […]

Potraviny, které v období diety do salátů nepatří

Saláty k létu rozhodně patří a v každém nutričně vyváženém jídelníčku by neměly chybět. Jejich konzumací dostanete do těla spoustu vitamínů, minerálů a vlákniny. Všechny tyto živiny […]

  1. 1. Vyplníte formulář
  2. 2. Zavoláme Vám a potvrdíme termín první lekce
  3. 3. Přijdete si zacvičit

Všechny články Přečtěte si

Správná technika rychlé chůze

Rychlá chůze je ideální pohybová aktivita pro všechny bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Pokud se jí budete věnovat […]

Contours v médiích